Parafia 2018

14 stycznia

W kościele parafialnym odbył się VII Międzynarodowy Festiwal Ekumeniczny Kolęd i Pastorałek „Gloria in excelsis Deo”. Wystąpiły zespoły i chóry z Polski, Słowacji i Ukrainy. Swój repertuar przedstawiło 7 grup dziecięcych i 13 zespołów dorosłych. Organizatorami przeglądu byli: Zespół Łopienka z Cisnej, Parafia Cisna oraz Parafia Wetlina. Współorganizatorami: Gmina Cisna, GCKiE w Cisnej. Patronat medialny sprawowały: TVP Rzeszów i Radio FARA. Patronat honorowy nad imprezą przyjęła p. Elżbieta Łukacijewska – Poseł Parlamentu Europejskiego. Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy uczestnictwa.

8 maja

Nasza wspólnota obchodziła uroczystość św.  Stanisława BM patrona naszej parafii. Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. Jacek Bartnik, wikariusz parafii Baligród. Proboszcz ks. Zbigniew Łuc podziękował ks. Jackowi, kapłanom z dekanatu Leskiego na czele z ks. dziekanem Mieczysławem Bąk oraz wszystkim uczestnikom za wspólną modlitwę w intencji wspólnoty parafialnej i Ojczyzny.

13 maja

W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego odbyła się w naszej parafii I Komunia święta dzieci klasy III Szkoły Podstawowej. Rodzice dzieci przygotowali dekoracje, a dzieci wzięły czynny udział w liturgii Mszy świętej.

16 maja